Cows Vs Aliens

Cows Vs Aliens 1.2

Ochroń bydło przed kosmitami!

Zalety

  • Wpadająca w ucho muzyka
  • Wciagająca rozgrywka
  • Łatwe sterowanie
  • Sporo dodatków w sklepie

Wady

  • Duża ilość postaci na ekranie może spowalniać grę

Bardzo dobry
8

Cows Vs Aliens to darmowa gra zręcznościowa.

Wyróżnia się niecodziennym pomysłem na rozgrywkę i dużą grywalnością. Jeśli jesteś fanem gier na Android, to koniecznie wypróbuj Cows Vs Aliens.

Twoim zadaniem w Cows Vs Aliens jest zagonienie jak największej ilości krów do stodoły. Łatwe? Tak, gdyby nie kosmici w latających spodkach, którzy z nieznanych bliżej powodów także chcą się zmieścić w stodole razem z łaciatym stadem. Jeśli wpuścisz do budynku obcego, kończysz grę.

W grze pojawia się kilka rodzajów krów i kosmitów. Różnią się przede wszystkim wartością punktową, ale nie tylko. Na przykład czerwona krowa potrafi eksplodować, zabijając przy okazji wszystkich najeźdźców na planszy. Musi jednak wybuchnąć już w stodole, inaczej zamieni Twoje bydło w szaszłyki wołowe!

Grą steruje się wyjątkowo łatwo - za pomocą dwóch palców. Jedynym minusem takiego rozwiązania jest fakt, że ciężko jest skutecznie grać z telefonem w dłoni. Najlepiej ułożyć go na płaskiej powierzchni, dlatego odpada raczej gra w autobusie, czy pociągu.

Cows Vs Aliens to bardzo dobra i świetnie wyprodukowana gra. Ma ładną grafikę i bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową. Jeśli lubisz niebanalne zręcznościówki, to pobierz Cows Vs Aliens.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na android

Więcej
Cows Vs Aliens

Download

Cows Vs Aliens 1.2

Opinie użytkowników o Cows Vs Aliens